lu12

Která pojištovna pojistí nové zuby?? Myšleno tak, že když mi na implantáty nasadí nové zuby za 250 000,–

Myšleno tak, že když mi na implantáty nasadí nové zuby za 250 000,– a já pak vrazím do dveří a zlomím si dva tak bude oprava třeba 20 000,–

Nejlepší odpověď
Drap

Pojistit na co? Proti vypadnutí, proti krádeži, nebo proti poškození?

Další odpovědi
ivzez

Proti zubnímu kazu snad každá.
Jestli se pletu, měly by všechny pojišťovny, které toto pojištění
nenabízejí, vyházet vedení a přijmout zdatnější obchodníky.

(–;

da ny

To by mne také „zajímalo 🙂
Neuvádíte jaký druh náhrady chrupu máte na mysli.
Protézy asi žádná komerční pojišťovna (nové pořídíte kolem 4 – 5 tisíc).
V případě pevných náhrad (implantáty a můstek uch-uch za stovky/desítky tisíc) se budou pojišťovny při ztrátě vlastních, nabroušených pahýlů zubu/ů následkem ůrazu,moci "pěkně vykrucovat.“ ;)

Upřesnil jste otázku z umělých zubů na můstek na impantáty. Poškodit se mohou úrazem, ale pro pojišťovnu to již není zub. Ptejte se poradců a na pojišťovnách. Životnost je omezena a individuální, obávám se, že do toho žádná pojišťovna nejde.

da ny

Pokud Vám z důvodu, který jste uvedl prasknou, odlomí se 2 zuby, necháte si můstek sundat a opravit (vyjde to asi levněji než pojistka).
Pokud se Vám hne, případně odhojí implantít, jste v háji. Pokud to půjde, vše absolvujete znovu nebo budete na snímací protéze.
Bláhová bude pojišťovna, která Vám pojistí implantáty s můstkem 😁.