yetti

Která pojišťovna je schopna pojistit více nemovitostí na jednu pojistku – za zvýhodněnou cenu ?

Děkuji za informace.

Nejlepší odpověď
anonym

Téměř každá!

Další odpovědi
ARIS

Prakticky každá. Jde asi o to co je to za nemovitosti. Zda se v nich podniká a nebo jen bydlí. Jenom pojistit nemovitost a nebo i vybavení (domácnost) … Všechny pojistit i na záplavu a povodeň? V jakém jsou pásmu? A asi moc dalších otázek budou v pojišťovně chtít vědět. Můžete se zeptat i mého poradce : www.smsporadce­.ic.cz Třeba Vám poradí líp.