Kroupič

Která nokia je lepší C6 nebo C7 a proč?

A JAKOU BY JSTE SI VYBRALI VY

Odpovědi
anonym

Nokii ? dnes už ani jednu. Nejsem zaujatý jde pouze o tuto skutečnost:

Poslední nadějné nokie a současně vlajkové lodě této firmy byly N900 a N8 – obě však zůstaly na své dobré cestě naprosto nedotažené a nedokončené. Nokia bohužel poslala nedávno jejich software symbian i naemo k ledu, jejich vývoj se patrně zastavil. Chce se prý soustředit na využití operačních systémů dodaných jinými firmami což je předzvěst blížících se problémů s kompatibilitou v portfoliu nokie.

Je to jedno z nejhorších rozhodnutí nového managementu nokie jaké mohlo padnout … označil bych jej jako „chcaní si do kalhot pro zahřátí“. A podobný pocit budou mít po čase i uživatelé jejich zařízení. Nokia se chová ve svých překotných rozhodnutích velmi krátkozrace, jako by tam nikdo ani nepoužíval mozek, úspěšné projekty velmi často střídá za jiné a následně ukončuje, vůbec se ji nedaří soustředit se déle na něco, co by jim umožnilo postupovat ve svém dlouhodobém rozvoji.

Vybíral bych spíše z této nabídky http://goo.gl/17qr … v těchto telefonech je momentálně nejpopulárnější a nejrychleji rostoucí software současnosti, který do nich dodává firma Google.

Jsemtady

C7 – větší a kapacitní display, Symbian 3 (C6 je ještě jakoby stará řada.) Ale jinak ti doporučím spíš něco s Androidem – Htc Desire, Wildfire aod, užiješ si s tím víc zábavy. Symbian is dead 🙂