verka

Která móda se vám nejvíce líbila?

Nejlepší odpověď
ten který je

Baroko,např.u­niformy.Dále moda 60 let.To byla opravdu revoluce v oblékání a nejenom v oblékání.

Další odpovědi
led

keď ešte nevládla móda uniformy jeans,podľa oblečenia ženy boli ženami, muži boli mužmi. Ľudia boli prirodzení, život sa žil.
Ale asi som naivná a dávnominulá. V každom období boli aj krásne oblečenia.

Bumbes

Já jsem preferoval Jeansy a Mini. Občas jsem se také pokochal historickými oděvy ve filmech, hlavně když dámy měly nádherné róby.
Jinak já v módě nehledám seberealizaci, buď se mi oděv líbí, nebo ne, hlavně aby byl pohodlný. Manýry manekýnů nechám někomu trochu více „narcisticky“ založenému…

PostApMan

Myslíte jako móda z určitého časového období ?
(80 léta apod.?)

V tom případě se mi nejvíce líbila móda(mužská)
ze 40 let. Kdy pánové nosili saka, kravaty,dlouhé kabáty a pěkné klobouky.

Každý se choval k druhému s úctou(jak kdo) a vypadal elegantně. Období prohibice v USA bylo samo o sobě co se týče módy zajímavé.(Aspoň mě to tak připadá)