zjentek

Která mobilní appka je nejlepší na tlachání? Facebook?

Jde o to co nejlépe si jen tak potlachat s mobilem, když je člověk izolovaný a sám. Případně s možností očekávat také nějaké reakce. Je v tomto ohledu Facebook nejspolehlivější? Co je dobrý si stáhnout?

Nejlepší odpověď
nyjono

Na tlachání jsou dobré Odpovědi.cz.
Appku třeba spustí časem.

Další odpovědi
Rokio

Messenger.

briketka10

S aplikací HIWE si dobře pokecáš 😁
.....
https://www.ge­eklife.cz/apli­kace-hiwe-oprasuje-zaslou-slavu-internetoveho-chatu/

zjentek

Nyjono, myslím, že mobilní odpovědi egzistují!

nyjono

Mobilní verze je to samé co aplikace? Pak tedy ano, to vím, existují.

zjentek

Počkat, cože? To není appka, co tady před časem reklamovali??? No já nevím, na mě se nedívej, já tam NIKDY nebyl!

nyjono

Netuším, co tu před časem reklamovali.