annas

Která královská koruna a žezlo patří k jedněm z nejkrásnějších a nejcennějších šperků všech dob?

Co považujete za svůj největší poklad? Já si myslím, že klidný spánek a zdraví jsou cenným pokladem…
Doplňuji:
Jak uvedl Bubca – koruna a žezlo britského impéria. Ale mezi nejkrásnější patří rovněž velká carská koruna a žezlo ruských carů.

Nejlepší odpověď
Vicki

Jednoznačně zdraví a taky čisté svědomí.Někdy mi ovšem klidný spánek naruší nějaký hlupák,ale milý člověk a příroda mi to vynahradí.

Další odpovědi
anonym

Není mi moc jasná souvislost mezi spánkem a žezlem.
K. klenoty – Velká Británie.
Zdraví a spánek – bez diskuse.

anonym

I já souhlasím,že zdraví je tím největším pokladem,ale to je poklad jen vlastní.Jinak poklad je pro mne každý človíček,který něco dokázal,který miluje,který nezávidí,který…

anonym

Korunovacni klenoty,jen ty nase.Byli jsme bohati,rozsahly a mocni.Jinak muj nejlepsi poklad,ani nevim-asi to co uznam za svoje.