Avatar uživatele
Hungalabunga

Která knížka by se hodila k autoškole?

Autoškola a knihy.

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? jirka F, aliendrone před 1838 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Ty vkladní už neexistují, tak nevím. Jak ojebat autoškolu ti nikdo neporadí a testy? Možná nějaké příklady testů v tištěné podobě ještě jsou, spíše ale příklady otázek na netu.
......
Ty trúbo z Práglu asi nevíš. že vyhlášku 80 sesumírovali ve Valašském Království. Od té doby, co to vzali do rukou čehůni, stojí to za prd. Jen si všimni, jak přibývá nehod!

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aliendrone

Myslím…, myslím… ááá! Zkus učebnici pro autoškoly. Tu s akutálními předpisy, ta ze které jsem se učil já by ti k ničemu nebyla (vyjma zátopu).

Na druhou stranu ale ta, ze které se učil magister chlíviózo-alchymiózo Kepler, tu bych zkusil dát do Dorothea (vydražit)! To víš, dneska lidi roupama neví co by za ty klínopisné hliněné střepy dali. ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
jirka F

Přesný název knížky ti tady nikdo neřekne.Takže buď si půjčit od autoškoly nebo koupit v knihkupectví mají celkem výběr(hlavně aktualizované vydání ale není nutností.)

Ps:Přeji hodně štěstí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mp2

Knihy v podstatě nepotřebuješ, potřebuješ předpisy a popřípadě obrázky-křižovatky s řešenim.

Zkus etesty ministerstva dopravy.. Mají to tam všechno po kupě.. Můžeš si klikat v posteli na mobilu a nemusíš to luštit na zdech Cheopsovy pyramidy..
Navíc hned vidíš vysledky a nemusíš kroutit knihou vzhůru nohama a točit s ni jak s volantem do ostre zatáčky..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
klumprt

My drsňáci jedeme podle zákona. Je to sice takové syrové, bez omáčky, ale naprosto přesné bez zbytečných keců. Takže především zákon č. 361/2000 Sb. o provozu na pozemních komunikacích, pokud možno v aktuálním znění.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nyjono

Zkus tuhle

https://www.me­gaknihy.cz/uceb­nice/303009-autoskola-2018.html?utm_si=RFlid­jRTZUc2TXpBek1EQ­TVNekF6TURBNQ==&ut­m_pab=0&matchty­pe=&network=g&de­vice=c&creati­ve=63152076610&ke­yword=&placemen­t=¶m1=&pa­ram2=&adpositi­on=1o2&campaig­nid=193922770&ad­groupid=19959225­370&feeditemid=&tar­getid=pla-436851164554&­loc_physical_ms=10038­24&loc_interes­t_ms=&searchty­pe=search&gclid=Cjw­KCAjwkcblBRB_E­iwAFmfyy5f_sah­zjJkWC8VCiwkJdjCDf3mu­uF7bVK5TrsqcrtyB51FF_la­eQRoCJHEQAvD_BwE

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
miroslav.bk

Kniha: https://knihy­.heureka.cz/au­toskola-2019/?gclid=C­jwKCAjwkcblBRB_E­iwAFmfyywLxf0I5hp8xJN­eCzwutq1NQb1LQJ1GG­UemXjAuRsrHKi­iC1-ZBR2RoCSfkQAvD_BwE

Ale co doporucuji jeste vic, je aplikace (pokud tedy pouzivas tel. s Androidem): https://play.go­ogle.com/store/ap­ps/details?id=cz­.jamesdeer.au­totest

Tu padesatku za aplikaci se rozhodne vyplati dat. Clovek to ma pak porad u sebe. Da se z toho perfektne ucit i procvicovat. Sam jsem mel ucebnici, ale pote co jsem objevul aplikaci do telefonu, skoncila odlozena – aplikaci jsem puvodne zamyslel jen jako doplnek, ale nakonec to skoncilo tak, ze jsem knihu precetl (fakt precetl, hlavne tu teorii + obrazky) a dale pouzival jen aplikaci. Testy pak napoprve, na plny pocet.

Zdroj: Osobni zkusenost z r. 2017

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek