Hungalabunga

Která knížka by se hodila k autoškole?

Autoškola a knihy.

Nejlepší odpověď
Kepler

Ty vkladní už neexistují, tak nevím. Jak ojebat autoškolu ti nikdo neporadí a testy? Možná nějaké příklady testů v tištěné podobě ještě jsou, spíše ale příklady otázek na netu.
......
Ty trúbo z Práglu asi nevíš. že vyhlášku 80 sesumírovali ve Valašském Království. Od té doby, co to vzali do rukou čehůni, stojí to za prd. Jen si všimni, jak přibývá nehod!

Další odpovědi
aliendrone

Myslím…, myslím… ááá! Zkus učebnici pro autoškoly. Tu s akutálními předpisy, ta ze které jsem se učil já by ti k ničemu nebyla (vyjma zátopu).

Na druhou stranu ale ta, ze které se učil magister chlíviózo-alchymiózo Kepler, tu bych zkusil dát do Dorothea (vydražit)! To víš, dneska lidi roupama neví co by za ty klínopisné hliněné střepy dali. ;) :D :D

jirka F

Přesný název knížky ti tady nikdo neřekne.Takže buď si půjčit od autoškoly nebo koupit v knihkupectví mají celkem výběr(hlavně aktualizované vydání ale není nutností.)

Ps:Přeji hodně štěstí.

Mp2

Knihy v podstatě nepotřebuješ, potřebuješ předpisy a popřípadě obrázky-křižovatky s řešenim.

Zkus etesty ministerstva dopravy.. Mají to tam všechno po kupě.. Můžeš si klikat v posteli na mobilu a nemusíš to luštit na zdech Cheopsovy pyramidy..
Navíc hned vidíš vysledky a nemusíš kroutit knihou vzhůru nohama a točit s ni jak s volantem do ostre zatáčky..

klumprt

My drsňáci jedeme podle zákona. Je to sice takové syrové, bez omáčky, ale naprosto přesné bez zbytečných keců. Takže především zákon č. 361/2000 Sb. o provozu na pozemních komunikacích, pokud možno v aktuálním znění.

nyjono

Zkus tuhle

https://www.me­gaknihy.cz/uceb­nice/303009-autoskola-2018.html?utm_si=RFlid­jRTZUc2TXpBek1EQ­TVNekF6TURBNQ==&ut­m_pab=0&matchty­pe=&network=g&de­vice=c&creati­ve=63152076610&ke­yword=&placemen­t=¶m1=&pa­ram2=&adpositi­on=1o2&campaig­nid=193922770&ad­groupid=19959225­370&feeditemid=&tar­getid=pla-436851164554&­loc_physical_ms=10038­24&loc_interes­t_ms=&searchty­pe=search&gclid=Cjw­KCAjwkcblBRB_E­iwAFmfyy5f_sah­zjJkWC8VCiwkJdjCDf3mu­uF7bVK5TrsqcrtyB51FF_la­eQRoCJHEQAvD_BwE

miroslav.bk

Kniha: https://knihy­.heureka.cz/au­toskola-2019/?gclid=C­jwKCAjwkcblBRB_E­iwAFmfyywLxf0I5hp8xJN­eCzwutq1NQb1LQJ1GG­UemXjAuRsrHKi­iC1-ZBR2RoCSfkQAvD_BwE

Ale co doporucuji jeste vic, je aplikace (pokud tedy pouzivas tel. s Androidem): https://play.go­ogle.com/store/ap­ps/details?id=cz­.jamesdeer.au­totest

Tu padesatku za aplikaci se rozhodne vyplati dat. Clovek to ma pak porad u sebe. Da se z toho perfektne ucit i procvicovat. Sam jsem mel ucebnici, ale pote co jsem objevul aplikaci do telefonu, skoncila odlozena – aplikaci jsem puvodne zamyslel jen jako doplnek, ale nakonec to skoncilo tak, ze jsem knihu precetl (fakt precetl, hlavne tu teorii + obrazky) a dale pouzival jen aplikaci. Testy pak napoprve, na plny pocet.

Zdroj: Osobni zkusenost z r. 2017