dust8

Která jídla si nejčastěji uvaříte na více dní dopředu?

Nejlepší odpověď
Michala11

Dušené hovězí- guláš nebo svíčkovou:)

Další odpovědi
nyjono

Guláš 🙂
Rozleželý je lepší 🙂

Kepler

Prakticky všechna. Jen si dávám pozor, aby toho nebylo moc, páč jídla se kazí i v lednici. Ale třeba u polívky stačí, když ji po čtyřech dnech krátce převařím, pak se už nezkazí.

dubraro

Segedínský guláš.

aliendrone

Moc nevařím, ale když už ano, tak prakticky VŽDY vařím na „pár dní“ dopředu. Naštěstí jsem z těch, kterým nevadí požírati guláš 3 dny po sobě. ;) :)

Nejčastěji do zásoby vařím polévky, mám BIG osmilitrový kastrol. A protože jsem „polévkový král“, tak těch cca 7litrů polévky pozřít během pád dní mi taktéž nedělá problém. Polévka se také dá s úspěchem zamrazit/rozehřát v mikrovlnce a vůbec – není nad POBLIFKU! ;) :D :D