marci1

Scarlett Johansson

zjentek

Emma Stone

Klidně stačilo vytvořit anketu Stone, Johansson a Vikander. Nechápu, co v anketě „kočky“ hledá ten zbývající komparz. ;)

michalds

Margot Robbie

Gestas

Alicia Vikander

Nejhezčí je tahle:https://i.ytim­g.com/vi/p5Vs­g1CrhrI/hqdefau­lt.jpg

Odpovedi18

Emma Stone

Kelt

Scarlett Johansson

Asi SJ. Kdybych je někde potkal, tak se za nimi ani neotočím, tento typ se mi nelíbí.

Dochy

Alicia Vikander

Z těch obrázků asi tenhle. Ale na krásu ženy se z nich zas tak moc usuzovat nedá…

kodl67

Margot Robbie

aliendrone

Alicia Vikander

Vybral jsem hned tu první (aniž bych se díval), protože otázka je ZCESTNÁ!
Každý totiž přeci dobře ví, že ze všech NEJKRÁSNĚJŠÍ je Aliendrone – a přes to dál vlak prostě NEJEDE!!! ;) :D :D