Rokio

Která je vaše oblíbená bonboniéra?

Moje je Tatiana. Která je vaše?

Nejlepší odpověď
Baryonyx

Nemám přímo oblíbenou, protože je jím tak jednou za rok, když ji od někoho dostanu. Ale vzpomínám si, že třeba Maitre Truffout – mořské plody je výborná.

Další odpovědi
Drap

Žádná. Nejím bonboniéry

quentos

S čokoládovými bonbony Lindor extra dark od Lindt.
Zmíněná s mořskými plody je taky výborná.

Malvína

Tatianu. Ale už není jako kdysi – nečekaně. Mám ji jednou za uherský rok. Nedostávám ji nějak zvlášť. Rodina ví, že jsem rozmlsaná a raději koupí štangli uheráku. Pravého!!

Emefej

Moc tomu neholduji, ale když už si něco zobnu, dávám přednost višním v čokoládě a alkoholu, chutná mi např. bonboniéra Maraska.