Elixír

Která instituce se zabývá elixírem?

Je některá instituce, která se zajímá seriozně o výzkum elixíru? Jak je najít a kde?
Nemyslím kmenové buňky, ale farmakologický výzkum prvotní mozkové buňky organismu!
Jde o Zoleptil50 rozpuštěny v převařené vodě, jako spouštěč a z aktivací Zoleptilu si nejsem jistý, ale předpokládám, že aktivátorem je zanedbatelné množství. Alpa je jenom domněnka. Pravděpodobně je to H2O, aktivátor. Nevím a nejsem si jisty.

Nejlepší odpověď
Drap

Z tvé otázky jsem nepoznal o který roztok ti jde a na co se vlastně ptáš.