Terka88

Která herečka se ve čtvrtém filmu nově objeví po boku Johnnyho Deppa?

jedná se o film Piráti z Karibiku

Nejlepší odpověď
pokazdejinak

Penélope Cruz

Další odpovědi
dědapetr

Johnny Depp se vrací ke své ikonické roli kapitána Jacka Sparrowa v akčním příběhu plném pravdy, zrady, mládí a odchodů. Když se Jack setká se ženou ze své minulosti (Penelope Cruz), není si jistý, zda jde o lásku – nebo zda tato žena jen „hraje na city“ a využívá ho, aby našla legendární Pramen mládí. Když ho donutí, aby vstoupil na palubu Queen Anne’s Revenge, lodi obávaného piráta Černovouse (Ian McShane), Jack se ocitá v nečekaném dobrodružství, kde neví, koho se obávat více: Černovouse nebo ženy ze své minulosti

Zdroj: http://www.csfd­.cz/film/252716-pirati-z-karibiku-na-vlnach-podivna/videa/