Která herečka hrála manželku inspektora Colomba ?!

Nejlepší odpověď
annas

Dva seriály: Poručík Columbo – neobjevila se pí Columbová, v seriále Záhada pí Columbové – neobjevil se poručík Columbo, ale jen pí Columbová – viz dál. .

Zatímco okolnosti vražd se v seriálu Poručík Columbo vždy objasní, záhadou dodnes zůstává paní Columbová, o níž se snad v každém díle mluví, ale nikdo ji nikdy neviděl. Přes nesouhlas scénáristů se v roce 1979 na obrazovkách objevil konkurenční seriál Paní Columbová, který ale po 13 (14) dílech skončil. V něm je zmínka o pí Columbové. Ale tento seriál nesouvisí s seriálem Poručík Columbo.

Takto jsem v minulosti odpovídala. Otázka se tehdy týkala seriálu Poručík Columbo
..
http://www.no­vinky.cz/kultu­ra/133423-porucik-columbo-usvedcuje-vrahy-uz-40-let.html

Další film – seriál.

Paní Columbová
Pravda, je i díl, kde se paní Columbová po boku poručíka účastní slavnosti, ale ani tady nám tvůrci neposloužili. Asi je zrovna na toaletě, uslyšíme bohužel. A již roku 1979 byla sice tahle „záhada paní Columbové“ využita k natočení celého televizního seriálu o dotyčné dámě, který dosáhl čtrnácti dílů, nicméně s původní sérií vlastně nesouvisel. Kate Columbovou tu ovšem představuje tehdy velmi přitažlivá herečka Kate Mulgrewová (nar. 1955) – viz obrázek – a s „pravým“ Columbem řadu propojila i herecká účast „padoucha“ Roberta Culpa.

Skutečná manželka Petera Falka Shera Daneseová (*9. října 1949, Hartsdale, New York, USA) si zahrála hlavní postavu ve třech dílech Columba, v němž se objevila celkově šestkrát: 1976 – Columbo: Posvítit si na vraždu, 1978 – Columbo: Smrt ve sklence vína, 1989 – Columbo: Vražda jako autoportrét, 1991 – Columbo: Columbo a vražda rockové hvězdy, 1994 – Columbo: Columbo v přestrojení, 1997 – Columbo: Vražedné stopy (viz foto

http://www.co­lumbo.phorum.cz/pos­tavy.htm

Další odpovědi
anonym

Žádná, sice o ní stále mluví, ale nikdy se neobjevila.

anonym

Tady je něchttp://www­.odpovedi.cz/o­tazky/je-v-nejakem-dile-serialu-columbo-ukazana-pani-columbovao:

marci1

Odkaz : http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/je-v-nejakem-dile-serialu-columbo-ukazana-pani-columbova

anonym

Nefunkční odkaz: stránka nebyla nalezena! Jinak dík za odpověď!