Kelt

Která havěť ještě nebyla v hororech nebo podobných filmech?

Použil jsem slovo havěť na hmyz a pavouky a přitom pavouci nepatří do hmyzu. Marně vzpomínám na filmy, horory, kde tito malí hrdinové vystupují. Ono to má označení jako scifi nebo hororová komedie, ale mně jde o zpracování. Takže byly natočeny filmy, kde jsou pavouci, mravenci a včely. Nemohu si vzpomenout, zda jsou natočeny filmy o broucích, mouchách, motýlech a jiných. Ale mám na mysli film s lidmi, ne animovaný film jako Ferda mravenec, Včelka Mája nebo Den v trávě a podobně. Tak mi pošlete tip,děkuji?

Nejlepší odpověď
Rokio

http://extras­tory.cz/top-10-nejlepsich-filmu-o-hmyzu-zaradi-se-mezi-ne-i-svankmajeruv-hmyz.html
zdroj: extrastory.cz

Další odpovědi
Kepler

No třeba Moucha I a II. Sice to není přímo o mouše jako takové, ale o jejím hybridu s člověkem. Nebo jsem viděl béčkové sci-fi Hvězdná pěchota, kde Země válčila s planetou obývanou poněkud přerostlým hmyzem.

kelley

Hnusná havěť, zabijácký KRÁLÍČEK… https://youtu­.be/H_hxuSy1pi4

Funna

ve Hvězdné pěchotě najdeš brouků až až .-)…