Diesel.

Která fyz. veličina popíše to, že se stejná práce vykoná v různých časových úsecích?

Odpovědi
gecco

Zkus to definovat srozumitelněji – ale jestliže jsem správně pochopil, o co ti jde, zapřemýšlej nad veličinou, která definuje práci za čas…
😉
Pokud sem napíšeš řešení, zkontrolujeme je…
😉

Kepler

Nejsem si jist, zda-li rozumím otázce. Práce je přece definována jako výkon x čas. Takže ji mohou popsat jenom tyto dvě veličiny.

Kepler

gecco: skoro vždycky jsi o chlup rychlejší, než já, už mě to s…:) Musím totiž datlovat myší, protože mi nefunguje klávesnice.

gecco

😉
Já myslím, že se naše odpovědi nepoperou…
😉
A třeba tě to bude motivovat k opravě/výměně klávesky.
😉

Kepler

Je to starší NTB a nová externí klávesnice nepomohla. Ale zítra už mi možná příjde nový komp. Těš se! 🙂

gecco

😉