Avatar uživatele
Mirdas

Která filmová komedie vám spolehlivě zvedne náladu ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? NelieM, gecco před 3390 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Každá s Vlastou Burianem!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gecco

Je jich víc, ale třeba S tebou mě baví svět…
;-D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iceT

Nedávno jsem si na YT pustila Jáchyme,hoď ho do stroje a bavila jsem se náramně.Takže dám přednost české komedii pár let i desítek let staré,před Prcičkama a podobnýma zhovadilostma.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Např. „Neboštíci přejí lásce“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
klumprt

Pokud bych měl vybrat jednu, kterou považuju za úplný TOP, tak by to asi byla Vesničko má středisková.

Jinak v poslední době (cca měsíc) mi zvedly náladu Konec starých časů, Vrchní prchni nebo Ducháček to zařídí.

A je jich mnohem víc, které můžu vidět znovu a znovu. Postřižiny, Slavnosti sněženek, Rozpuštěný a vypuštěný …

Na žádnou americkou, která by se těm našim trochu rovnala, si nevzpomínám. Možná třeba Někdo to rád horké, Podraz, Život a doba soudce Roye Beana a další klasiky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Třeba „:Lásky jedné plavovlásky“, „Černý Petr“, „Láska jako trám“, „Svatba jako řemen“, „Jak dostat tatínka do polepšovny“, „S tebou mě baví svět“, "Vrchní prchni ap. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Kill Buljo

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nerevarin

Jako jed, Vrať se do hrobu, Kouř, Kulový blesk, Marečku podejte mi pero

Ze zahraničních:
Blbý a blbější, Ace Ventura:zvířecí detektiv, Bláznivá škola, Strach a hnus v Las Vegas, Týden bez závazků, Ledově ostří, Fotr je lotr apod…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
NelieM

Hlavně české komedie. Například trilogie Slunce seno, Homolkovi ( děda Šebánek :D), Pelíšky, Na samotě u lesa, Vratné lahve a tak dále :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Luxx

RRRrrrr!!!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek