smutnydrak

která droga je podle Vás nejnebespečnější pro společnost?

seřadte od nejhorší Marihuana,LSD,He­roin ,Pervitin ,Kokain,Alkohol,Ni­kotin,kava

Nejlepší odpověď
hanulka11

jednu jste zapomněl …lidská bezohlednost

Další odpovědi
iceT

Podle me jsou spatne vsechny…

1popelka1

Z vámi vyjmenovaných mám zkušenosti pouze s alkoholem a nikotinem…, tak bych je zařadila jako nejméně nebezpečné 🙂

Zevšeobecnila bych to tak, že drogou může být cokoliv (přes sport, kávu, čokoládu, automaty po tzv. těžké drogy), některé ubližují více, jiné méně, po jiných jste v rauši déle, ale myslím, že ta hranice, kdy ji člověk přestane zvládat, nastává tehdy, když se bez ní neobejde, je bez ní nervózní, ničí sebe a své okolí… a tak daleko by to nikdy nemělo dojít…

poa.li

Nezpracované ego…