Dr. Darko

Která destinace vás při cestování nejvíce zklamala?

Odpovědi
Ametyst

Praha. Vždycky nějaké problémy, i když jedu třeba jen trasu nádraží- letiště.

dudu

Bulharsko – od předposlední návštěvy v roce 1974 stagnací, resp. až poklesem kvality služeb a úpadkem společnosti podle situace v roce 2016.

Kepler

Jižní Slovensko. Všude samý Maďar.

Kajoch

Řecko – např.vajgly na písečné pláži,teplé moře plné chaluh a potulující se smečky psů po městě.

Arne1

polská Lodž.

Hufnágl

Vsetínsko dříve i později.

aliendrone

Nesnáším cestování. Nechápu lidi, kteří „rádi cestují“, dokonce TURISTICKY (nepracovně)! Protože jsem už dost „otrkaný“, předem zaujímám kritickou pozici (nečekám nic dobrého) a proto mne obvykle nic nepřekvapí.

Pokud bych ale musel něco vybrat, tak Francii. Z médií si člověk vytvoří romantický obrázek, který s realitou nemá vůbec nic společného. Všude bordel (možná větší, než u nás), čmoudů jak v Africe, anglicky se nedomluvíš ani omylem… :(