zjentek

Která část Česka bude zasažena velmi silnými bouřemi dnes, tj. 18. 7. 2021?

Jestli to tak půjde dále, příroda a životní prostředí zde v mých zájmech zanedlouho předčí i kulturu a společnost – tu ostatní kulturu. (;

Odpovědi
marci1

Připrav se. Údajně Morava a Slezsko, Olomoucko, Zlínsko.
„Meteorologové vydali varování především pro kraje Olomoucký (Hranice, Lipník nad Bečvou, Litovel, Mohelnice, Olomouc, Šternberk, Uničov, Zábřeh), Zlínský (Rožnov pod Radhoštěm, Valašské Meziříčí, Vsetín) a Moravskoslezský (Bílovec, Bohumín, Český Těšín, Frenštát pod Radhoštěm, Frýdek-Místek, Frýdlant nad Ostravicí, Havířov, Hlučín, Jablunkov, Karviná, Kopřivnice, Kravaře, Krnov, Nový Jičín, Odry, Opava, Orlová, Ostrava, Třinec, Vítkov).“ ☹
https://www.no­vinky.cz/doma­ci/clanek/vychod-ceska-se-zenou-velmi-silne-bourky-varuji-meteorologove-40366510#dop_­ab_variant=0&dop_sou­rce_zone_name=no­vinky.sznhp.box&dop_req­_id=9PQNe40mwhx-202107180914&­dop_id=40366510&sou­rce=hp&seq_no=1&ut­m_campaign=&ut­m_medium=z-boxiku&utm_sou­rce=www.seznam­.cz

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.