LukasP

Která bude nejlepší distribuce pro moje požadavky?

Zdravím, už dlouho hledám nějakou pěknou tabulku, kde by byly například veškeré Linux distribuce (a třeba i Windows), kde by bylo srovnání (např. v oblasti RAM, funkcí apod..). Nevíte o něčem takovém? Popř. se ohlížím po distribuci, která právě bude mít co nejmenší spotřebu RAM. Stačí mi nějaké jednoduché grafické prostředí, jelikož to celé bude sloužit jako herní server. Děkuji za odpověď ;)

Odpovědi
RedC22

V linuxu se zas tak moc nevyznam, ale na server bych dal Debian. Poslední dobou si hraju s Debianem na Raspberry Pi. Moje zkušenost je taková, že se ani nemusíš obtěžovat grafický rozhraní spoušťět.