Rohlik

Která bezdrátová technologie je nejlepší pro periférie?

V obchodech jsou k nalezení bezdrátové myši s technologií bluetooth nebo v pásmu 2.4 GHz.
Otázka zní, která technologie je lepší co se týče výdrže baterie, dosahu a případné kvality, která může být ovlivněna rušením.
Doplňuji:
Jaký je tedy rozdíl?

Nejlepší odpověď
Dochy

To ti asi nikdo neřekne… Jen když se tam píše BT, mělo by to snad být kompatibilní s běžným BT počítačem, když píšou 2,4, tipnul bych, že zařízení možná i využívá BT, ale je napevno spárované s USB bazmekem co se k tomu dodává…
(ale bez záruky, radši se zeptej prodejce)

Další odpovědi
anonym

To je jedno, BT jede na 2.4 GHz.

anonym

BlueTooth využívá pásmo 2,4 GHz. 😉
Osobně ale nemám ´wireless´ klávesnice a myši ´rád´ (nemám dobré zkušenosti), drát je drát…
Každopádně – každé pásmo zarušit lze, dosah je závislý na prostředí – a baterky se vybijí v nejméně vhodný okamžik. 😉