pizlicka

Která barva odznáčku se vam libi nejvíc?

mě bronzová,ladí mi k vlasům 🙂

Nejlepší odpověď
nenene100

Já odznak nosila jen jeden, pionýrský https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Pion%C3%BDrsk%­C3%A1_organiza­ce_Socialistic­k%C3%A9ho_sva­zu_ml%C3%A1de%C5%BE­e#/media/File:Em­blem_of_POSSM­.svg ten mi neladil k ničemu:-D

Další odpovědi
gecco

K mému kuřeti dozlatova se hodí zlatá…
😉

ten který je

Zlatý odznáček mám už okoukaný,bral bych diamantový.Takový zářící kouzelný diamant…Ach,ach 😉

anonym

To máš pěknou barvu vlasů.

anonym

Nejsem pionýr, abych nosila odznáčky, to bývávalo, pokud bych měla něco mít zabodnuté v hadrech, byla by to brož. I tak by byla sladěna nejen podle basvy vlasů, ale i podle barvy a stylu oblečení.