Miroslavst

Která automobilová závodnice dnes oslavuje narozeniny?

Víte kdo to je, kdo dnes oslavuje své 38 narozeniny?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Miroslave, myslím,že to mělo být asi takto -která „automobilová závodnice“ slaví dnes narozeniny ?

Věřím ,že byla myšlena Dara Rolins , protože mě nikdo jiný nenapadá.

Další odpovědi
dagry

Nemám páru, ale já slavím v pátek a sobotu 😁 A teda těch krásných 38 bych brala.

BEAES

Asi to bude Darinka, ale v tom ježdění se jí letos moc nedařilo. Tahle kráska slaví 38roků.