Agneta

Která auta při nehodě nejvíc hoří?

Doplňuji:
Jen tak odhadem, vždyť se to čte stále v novinách…

Nejlepší odpověď
Nazdar Bazar

Peugeot 307 Zkorodované korektory
VW Touran Vadný setrvačník
Mercedes Benz modely CDI Vadné turbodiesely
Opel Astra 1995 Nebezpečí požáru při tankování

Všechny jmenované případy již vymizely

Zdroj autotip

Další odpovědi
cukrar

není taková statistika

jáára

papírový

ponovotny

auta ve filmech

anonym

Auta stará či špatně opravená.
Ale samozřejmě záleží i na ´intenzitě´ bourání.
😉
Jo – taky není vhodné po bouračce (zvláště těžší) vylézt a zapálit si – jednou jsem musel babě dát facku, aby přestala blbnout…

honza19hk

všechny auta plný elektroniky a plastů.

Pepa25

Nevím, co čteš, ale požáry při nehodách nejsou rozhodně tak časté. Při nehodách s požárem dochází tak k 1–3% všech úmrtí na cestách. Starší článek ve zdroji.

Zdroj: http://www.no­vinky.cz/krimi/127369-pozary-na-silnicich-si-letos-vyzadaly-nejvice-obeti-za-20-let.html

pmmucha

je to v kobre 11 :D.V realite jsem slysel o tom ze stara auta co mela motor vzadu horela vic protoze lri narazu vyletela baterka a vyskrarovala se o zadek sedadla kterej byl podratovanej.. pak to chytlo a ohnicek byl na svete

STUDENTKAEVA

Myslíš si že na to mají hasiči čas ještě klíčovat jakou značku auto mělo.Obecně jsou to starší..A záleží i na tom jak auta nabourají..

MrnousakCZE

cisterna s naftou nebo benzínem či nějakou jinou hořlavou látkou