Fantom Nasty

Která akční hra je podle vás nej Battlefiedl?CoD?ne­bo Far Cry?

Odpovědi
huxa

Far Cry nemůžeš s těma druhýma srovnávat, CoDka a Battlefieldy jsou prosté řežby, Far Cry je spíše o zážitku se hry, grafice a užívání si příběhu.

Nerevarin

Všechny jsou dost rozdílné. CoD je čistě o pěchotě a jedná se spíš o zběsilejší akční rubačku. Battlefieldy jsou více o taktice a můžeš používat vozidla, letadla apod. Far Cry je dobrodružná záležitost orientovaná hodně na singleplayer, nežto ty dvě předešlé spíš na multiplayer.

Ice man

Battlefield 3!