arygnoc

Krysu zavreli, čuník sa chystá nazad.

Ďalšia veľká huba chce nahradiť zavretú.

http://zpravy­.idnes.cz/lidov­ci-pozaduji-zabaveni-penez-nelegalne-ziskanych-pcn-/domaci.aspx?c=A120526­_103810_domaci_kop#ut­m_source=rss&ut­m_medium=feed&ut­m_campaign=id­nes&utm_conten­t=main

Ako sa Vám tieto scenáre páčia?
Mne teda moc nie.
Miesto toho, aby začali mať (špinavci) strach, začínajú vyliezať.
Skutočne sa to skončilo (očista od korupcie) iba Rathovou kauzou?
Bojíme sa pozatvárať politikov, lebo by nám nemal kto vládnuť?
Alebo sa bojíme, že by sme sa dozvedeli, že Taliani sú béčka – že nám už skutočne vládne mafia?

Tak ako to vlastne je?

Nejlepší odpověď
Drap

To je na tomto zřízení to krásné, sotva jeden vypadne, na jeho místo jsou hned připraveni další ještě „lepší“. Kalousek mluvíval dost podobně, když byl ještě v KDU -ČSL

Další odpovědi
Ar

Arygnoc, je to tak jak jsi napsal italové jsou obyčené Béčka.