Avatar uživatele
Mirdas

Krym – Sevastopol

Jaký význam mají Krym – Sevastopol pro stát pod který spadají po stránce hospodářské a jaký význam mohou mít po stránce strategické v případě vojenského konfliktu ?
_
Doplňuji:

Opravdu jsem se neptal na pokus omluvit okupaci Ruských vojsk území Ukrajiny.
Jen mne zajímalo, co vše tím Putin získá?
_

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, fcoop, marci1 před 3659 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Mají hlavně dlouhodobě vojensko – strategický potenciál z hlediska Černého moře. I zachtělo se USA zase kousek uždíbnout. Turecko je prý málo, nejraději celý svět. Ale ne všichni na světě jsou zvědaví na rozmazané amíky a jejich zhýralý životní styl na úkor zbytku světa !!!
Anexe Krymu nastala hlavně proto že Rusku hrozilo že jim Ukrajina vypoví platné smlouvy týkající se Sevastopolu a vyžene je . Již od počátku krize tvrdím že za tuto hranici Rusko jít nemůže a nepůjde i za cenu války.

Doplňuji:
Nikoho neomlouvám. Jen suše konstatuji jak to vidím já a víc jak 60 % Čechů.
Odpověď na to co získá Putin je v tom také.

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Samozřejmě, že mu nejde o blaho lidu. Něco tím určitě získá, i když se můžeme jen dohadovat co.
http://www.plus­ka.sk/spravy/zo-zahranicia/vieme-preco-chce-putin-dostat-krym-blaho-ludu-nejde.html

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Emefej

Putin tím získá neomezený přístup do lehce zablokovatelného Černého moře. Francouzi jim už několik let staví jejich první letadlovou loď, tak pro ní potřebuje nějaké moře.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek