ahold

Krycí deska na hrob, nebo kamenná drť?

Máte někdo zkušenost co je praktičtější a levnější?
Vyplnit žulový rám na hrobě kamennou drtí, nebo položit krycí desku?
Kolik asi může stát každá z variant.

Nejlepší odpověď
Drap

Drť vyjde několikanásobně levněji. Krycí deska je stabilnější, méně náročná na údržbu. Ceny budou v různých regionech odlišné. Také záleží na velikosti a použitém materiálu. Cenové informace sdělí každý kameník v okolí.

Další odpovědi
elektrikář

Položit netkanou textilii Proti prorůstání plevele a zasypat oblázky nebo kamennou drtí. Bude lacinější než jakákoli deska. Jde také požít do vrstvy písku nějaká ozdobná dlažba S cenou ti nejlepe ti poradí ve stavebninách.

Jikra

Jestli jsou v blízkosti hrobu stromy, tak drť v žádném případě. Nebudete od jara do zimy dělat nic jiného než věčně vybírat z drtě svinstvo. Vím to z vlastní zkušenosti.
Jinak platí to, co píše Drap.