simonka

Krvavé tečky těle

Jaký je rozdíl mezi petichie – červené hemangiomky jsou to ty krvavé tečky ve veliosti špendlikové hlavičky

Odpovědi
Mucillinka

Petychie není vystouplá, je mála, vypadá třeba jako hlavička od špendlíku a nebo když se oholíte a máte takvou tu vyrážku na nahou.Je to pěkný svinstvo-z vlastní zkušensoti..A he­mangiomky mi přijdou větší a vystouplé..Když se tvoří petychie, tak se v těle nesráží krev-netvoří se krevní destičky a ta krev se pak dostává do kůže-petichie,modři­ny,podlitiny.­.Je to děs a hrůza, fuj, ještě že už todle mám za sebou..