RQLM

Krvácení z dásně, akutní!

Právě jím pangasia a nechápu kde se vzala ta kost, kterou sem si vrazil do dásně. Nějak se mi vzpříčila a podél stoličky jsem si jí spodní čelistí zasunul do horní dásně. Povedlo se mi ji vyndat ven, ale teče mi z toho krev docela dost. Nemá někdo nápad, jak to zastavit?
Doplňuji:
teda nevím, jestlo 23 minut staci, ale porad to tece

Nejlepší odpověď
Drap

Něco studeného, ideální zmrzlina. Ale i tak to po chvíli přestane. V dutině ústní se vše hojí dosti rychle.Pokud stále teče a ne jen že prosakuje, po půl hodině bych asi zvažoval návštěvu lékaře, nebo pohotovosti.

Další odpovědi
fablen

lék Ascorutin zastavuje krvácení – je bez lékařského předpisu

Ponytail

Zkusila bych to ledovat.