FOX.IK

krupava poleva Dobry den, tak me napadlo jestli nekdo nevite, jak udelat doma takovou tu dobrou cokoladovou polevu?

Me se to podari akorat z polevy z pytlicku.

Nejlepší odpověď
hanulka11

křupavá poleva vznikne když místo másla dáš v receptu ztužený tuk , pak je poleva hladká a křupavá

Další odpovědi
Sůwa

Když zadáš do vyhledávače heslo >čokoládová poleva< najdeš aspoň 20 předpisů, třeba tenhle :
http://www.re­cepty.cz/recep­t/babiccina-cokoladova-poleva-61393
Jak tu může někdo poznat, která je dobrá podle tvé chuti, když dobré jsou všechny.