Paty.D

Křupání v patách

Už několik let mi při došlápnutí na paty v nich křupe..nevíte čím by to mohlo být? Může to mít něco společného s tím že mám ploché nohy?

Odpovědi
pusinka50

Mám příčně i podélně ploché nohy, ale v patách mi nekřupe. Třeba máš měkčí chrupavky. Nevím, jestli by to nemohla být známka toho, že se ti tam postupně pomalu tvoří takové ty nepříjemné ostruhy, se kterými se musí pak na operaci, ale jestli to nebolí, zatím bych to neřešila a nesoustředila se na to.