petulinek 26

Kručí mi už tři dny hrozně v břiše a docela dost to bolí, až takové křeče, nevíte, co by to mohlo být?

už to mám asi 3 dny v kuse
Doplňuji:
a strašně moc jím i když mám jen 50 kg a 26 let
 děkuji

Nejlepší odpověď
badisko

zeby vetry?..
http://www.no­vinky.cz/zena/zdra­vi/242306-neobvykle-priciny-neprijemneho-nadymani.html mrkni se tady …jinak navstiv lekare ne?…

Další odpovědi
zjentek

nemáš hlad?

Vesmir27

Máš prostě jen hlad. Pořádně se najez nejlíp něčím sytým třeba chlebem s marmeládou nebo medem a pokud nemáš nebo nechceš chleba sněz třeba cereální tyčinku (klidně víc třeba 4).

RapRezent

Tak to bude určitě anorexie, určitě se o tom informuj a skonzultuj to se svým zrcadlem -_-

terry

Když to docela dost bolí, tak tady nepruď nesmyslnýma otázkama a jdi k doktorovi.