chucky

Krmivo pro štěńata

Chěla bych se zeptat, jaké krmivo dáváte svým miláčkům. Koupila jsem pro mé štěně Hills a veterinářka mi doporučila levnější, prý stejně kvalitní Joseru.

Nejlepší odpověď
kropitko

Tak já jsem našemu mladému, když byl malý kupovala PEDIGREE Junior,,se značkami které jste uvedla nemám zkušenost. Ale když vám to veterinářka doporučila, tak není co řešit. Dejte na její radu.

Dominno

ty jsem zkoušel na začátku a úspěch moc nesklidili, úspěch sklidil až Brit Fresh, se kterým pes nemá žádný problém, musel jsem ho to ale nauček přes pamlsek(salámek Premium Sausage také od nich)