autacek

Krmíte v zimě ptáčky?

A můžou zobat mák?

Nejlepší odpověď
Drap

Ano krmím a mák mohou. Raději však asi slunečnici, proso a podobně.

Další odpovědi
annas

Krmím, ale letos na krmítko přilétá málo sýkorek a jiných drobných ptáčků. Nevím, čím to je.

Objevil se po delší í době kos, ten dostává jablko, hrdličky zobou v krmítku slunečnicová semínka.

Dá se krmit slunečnicovými semínky, ořechy, vločkami, mákem atd. Záleží na tom, kteří ptáčci na krmítko létají.

RyuzakiKate

Mám na parapetu už nějakej ten pátek nachystanou misku se zobáním, ale ty svině asi žerou u sousedů.

Emefej

Krmím, mák můžou.

nyjono

Ano a ano.
Mák je součástí krmných směsí.

JáJsemKarel!

Ano, krmím.
Jsou z toho pak pěkné obrázky.

Jestli můžou mák, to nevím. ☹