Complex

Křížem krážem přes kameny a kořeny, skrz trní a kopřivy se mnoho cest ubírá. Je důležitá ta mnohdy trpká cesta nebo cíl?

https://cdn.pi­xabay.com/pho­to/2017/10/08/15/01/thor­ns-2830142_1280.jpg

Nejlepší odpověď
annas

Každý to má v životě jinak, někdo jde cestou přímou, jiný jde dlouho po nesprávné cestě, prodírá se trním a bodláčím, zakopává o kameny. Může z nich postavit zeď a skončit, nebo si jimi cestu vvydláždit. Ale i tak může zjistit, že ani vydlážděná cesta ho nedovedla tam, kam chtěl.

Proto se musí vrátít zpět a vybrat si cestu jinou. Zda je i tato správná, se doví později.

Takže ho potěší, když se přes překážky dostal ke hvězdám a splnil si to, co si přál. O to víc je šťastný…

Nejdůležitější je udělat na této cestě první krok …

Další odpovědi
Kepler

Někdy je taková cesta nezbytná, já se ale raději ubírám ke svému cíli již prošlapanými a prověřenými pěšinkami. Kdo by stál o škrábance a vymknutý kotník?