Krize stredniho veku. Kdy je ten " stredni vek ". ? Abych neco neprosvihla. ! 🙂 -iv-

Nejlepší odpověď
led

Začína vtedy, keď vám penzisti začnú vykať a končí, keď vám mladí uvolnia miesto v autobuse.

Další odpovědi
dědapetr

Krize středního věku už nebude,po reformách této vlády bude krize od začátku až do konce.

arygnoc

ještě nenastal.

blbec, a ani se neozyva.

tom004

To,vím,úplně přesně.Začíná,hned po stovce.Času,dost. 🙂

Jikra

Neboj se,to poznáš.Jednoho krásnýho dne se probudíš a nebudeš se stačit divit.

anonym

Střední věk je dle odborných pramenů vývojové stadium od 45 do 60 let. 60+ je starší věk.
Prvními příznaky krize SV bývají pocity únavy z pracovního nasazení a počátky bilancování dosavadního života. Úzce souvisí s psychickým věkem a kondicí, které se mohou lišit od kalendářního.
Za poslední století se posunul od cca 35 let, coby polovinou života v souvislosti se vzrůstající průměrnou délkou života a delším údobím aktivity.

jendahun

Jak asi u koho.Já prožívám krizi středních let už asi deset let a předpokládám,že dalších deset nejmíň bude trvat.Na střídačku každý druhý den.:-)