Krive vypovidani

Dobry vecer chtel bych se zeptat jestli mi hrozi trest od soudu za to ze jsem byl vypovidat na policii jako svedek skrz kradez,ja jsem dostat podilnictvi z kradeze a za to podminku,tam jsem to svedl na jinou osobu a u soudu jsem to obratil na pravdu ze jsem si to vymyslel na policii a ze jsem to koupil od jineho cloveka nez jsem vypovidal na policii!!prave ze mi bezela už zkusebni doma podminka kterou ¨mam na 18 mesicu a pokud ji porusim 12 mesicu odneti svobody!vubec jsem si to neuvedomil!! a jakou dobu by trvalo nez by mi prislo potrestani!dekuji

Nejlepší odpověď
vagra

TO VÍŠ ŽE HROZÍ.LHÁT SE NEMÁ!URČITĚ TI U SOUDU SDĚLILI,ŽE MÁŠ VYPOVÍDAT PRAVDU.JESTLI JSI TAK NEUČINIL,MUSÍŠ POČÍTAT S TRESTEM!/KŘIVÁ VÝPOVĚĎ+PODMINKA/
POKUD OVŠEM NEPATŘÍŠ K LIDEM,KTEŘÍ UKRALI MILIONY ČI MILIARDY.
TI SE U NÁS OBVYKLE NETRESTAJÍ.NAOPAK.
ALE TO JE VŠEOBECNĚ ZNÁMO.