iceT

Křišťálové lebky jsou

pravé nebo podvrh?Kolik jich existuje?

Nejlepší odpověď
mosoj

Zde doporučuji velice zajímavou knihu od ženy která jednu pravou křišťálovou lebku vlastní. Jedná se o vědeckého pracovníka , který tuto křišťálovou lebku podrobil zkoumání pod fotonovou kamerou.
V knize je i výčet dosud známých lebek, ale již si nematuji. Je tam posán i způsob jakým tuto lebku získala.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-si-myslite-20

Další odpovědi
SajmonModer

Existuje jich 13.