Krčálek

Kriminálka anděl

Jak se vám zdál dnešní díl? Mě docela brutální možná horší než horor. Dokonce jsem to musel i přepnout což se mi u hororůů nestává.

Nejlepší odpověď
quentos

jo, zatím se to vyvíjí fakt brutálně, taky mám co dělat, abych to vydržel. Doufám, že Janu nehodlaj scénáristi zlikvidovat.
Doplňuji:
no, uf, dopadlo to ještě dobře, ale když se na to koukáte s mámou a ta, když ji ta zločinka zavřela do pekárenský pece, cynicky poznamená, že „se peče jako buchtička“, tak vám to zrovna na klidu nepřidá :{D>

Další odpovědi
kropitko

Nevím, ani to semnou nehlo, dnešní doba je prostě taková, scénáristi už nevědí co by do příběhu dali, aby to vůbec na lidi působilo. Beru to jako film, horší by bylo kdyby to bylo doopravdy např. ve zprávách.