Katrous

které křestní jméno se čte z obou stran stejně?

Ahoj, chci se zeptat které křestní jméno se čte z obou stran stějně díky

Nejlepší odpověď
annas

Existuje dokonce slovní hříčka.

Anna – vpředu vzadu a, uprostřed je tuplovaná.

Jinak Oto je zkrácená verze německého Otto… .V češtině se užívá častěji varianta Ota, které má stejný původ.

Další odpovědi
Alesh

Otto

zzzzz

Třeba Oto, myslím, že se tomu říká palindromy:-)

quentos

Anna

Helena114

Oto, Anna, Ada, Anina, Eve…

anonym

www.google.cz – používejte to před tím, než kdekoliv položíte otázku! První dotaz by Vám sdělil, že se jedná o palindromy. Dru­hý:

http://cs.wik­tionary.org/wi­ki/Diskuse_ke_ka­tegorii:%C4%8Ces­k%C3%A9_palin­dromy

Slova s velkými písmeny jsou vlastní jména. Většina z nich křestní…