Tíšek99

Kreslenný film

Dobrý den, nevíte někdo jak udělat kreslený film na internetu?
děkuji!

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Nakreslit obrázky, vložit je do Windows Live Movie Makeru, Ke každému přidat komentář, vygenerovat film a pak uplodovat na net.

Toto je poněkud složitější problém napiš mi prosím na mail michal.kolesa@seznam.cz můžeme to program podrobněji.

Doplněno

Nainstaluj si Windows Live Movie maker pokud máš legální Windows neměl by být problém

http://explore­.live.com/win­dows-live-movie-maker

Spustíš Movie Maker

Klikneš na ikonku přidat videa a fotografie označíš nakreslené obrázky (dělají problémy grafické soubory s alpha a průhledností – pokud nevíš, napiš, rád vysvětlím)
Přetahováním v pravé části okna upravíš jejich pořadí
Klikneš na ikonu Přidat hudbu a z podmenu vybereš Přidat hudbu
Hudební soubory se vloží nad obrázky

když 2× klikneš na obrázek tak se nástrojové liště zobrazí menu na nastavení délky obrazu

Když klikneš na „proužek hudby“ tak se ti zobrazí to samé a nastavíš si čas začátku a konce přehrávání

Musíš si s tím pohrát je to jednoduchý, jen si s tím chce pohrát na pár zkušebních videích.

Potom uložení klikneš na první malou ikonku položkou Domů a Dáš Uložit film a vybereš odpovídající „profil“ doporučuji nejvyšší kvalitu

Uloží se to jako WMV (windows movie Maker) některé MP4 přehrávače s tím občas mají problém je to trochu minoritní formtá, ale youtube to bere bezproblémů