Luccie

Krém na celulitidu

poraďte mi nejúčinější krém nebo gel na celulitidu 🙂

Nejlepší odpověď
anonym

Neexistuje.
P.S. Tedy existuje , ale nema zadne ucinky.
☹ -iv-

Další odpovědi
annas

Jedna z mnoha odpovědí na několikrát položenou otázku.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-opravdu-efektivne-zabira-na-celulitidu

Hlada

Kup ten nejdražší, ať se hýbe obchod. Všichni potřebují tvé peníze. Účinek všech je stejný, = 0.

aloevera5

Jak už všichni ostatní napsali. Žádnej nepomáhá. Je to blbost.

Jestli chceš mít kůži hlaďoučkou, stačí si koupit drsnější žíňku a pleť si při každé koupeli masírovat (stojí v DM asi 29,– Kč). Dále je dobré si dělat peeling na kůži, aby byla hlaďoučká. Zde používám buď starší peelingy, které si už nechci dávat na obličej nebo smíchám hrubou sůl s olivovým olejem. Partie po koupání potom dětským olejíčkem nebo hydratačním krémem promastit.

Výborné je také na dovolené u moře si udělat peeling přímo v písku – to nemá chybu.

Ale neutrácej za krémy, gely apod. na celulitidu. Budeš pouze zklamaná. Staré celulitidy se totiž nejde zbavit (leda možná nějakým laserem nebo operací – ale i tady bych byla trochu skeptická).

Zasílám Ti ještě odkaz na web (takových webů je ale spousta), kde najdeš všechno možné z kosmetiky, co si za babku můžeš vyrobit sama a často je to i účinnější a lepší než všechno to, co dnešní trh draze nabízí.

Jinak pokud se chceš vyhnout celulitidě, která ještě nevznikla, tak sportuj a jez zdravě (bez tuku a cukru). Jinak celulitida je nám dána v genech – mrkni na mamku jak je na tom ona :o)

Zdroj: http://www.kra­sojizda.cz

hanulka11

Všechny krémy jsou reklamní triky, nic ti nepomůže bez pohybu, jsou dobré i masáže ,ale celulitidu mají i hubení, myslím,že je to tak trochu dáno.
Při koupeli si místa hodně nasíruj lufou a budeš mít dobrý pocit prokrvení a že pro sebe něco děláš , ale že by ses jí zbavila ......to asi ne.

E.n

Kremy na celulitidu, na kremy nevěřte.. a poradte se s kožním lekarem..

Mucillinka

Běhat, běhat, běhat :) Přípravků je opravdu hodně, ale myslím, že žádný nebude 100% a hlavě ty ceny. Celulitida je dědičná, takže s geny toho asi moc nenaděláme.. :)