erava

krém LIVÁRIZ údajně na křečové žíly. máte někdo zkušenost pozitivní?zaplat za 100ml balení a výsedek vůbec žádný.

Nejlepší odpověď
Pecudka

Co pomůže zaručeně je operace, dělají ji velmi šetrně, druhý den po operaci se může pohodlně chodit a rekonvalescence je také asi jen 14 dnů. Mohu vřele doporučit. Zajdi si v místě bydliště do cévní poradny a tam ti řeknou jak nejlépe postupovat v léčení.

Další odpovědi
Hlada

Je to obchod s vírou, placebo na první pohled. Jak je vidět, tyto obchody pořád ještě úspěšně fungují. Za to ale nemůžou výrobci nebo obchodníci.

BandiOl

Žádný krém Vám křečové žíly nespraví. Problém není vně ale vevnitř. Částečně Vám problém mohou zmírnit přípravky na bázi carnitinu, nebo některé bylinkové přípravky. V dnešní době se křečové žíly řeší operativně. Je to poměrně rychlá záležitost. Pak je vhodné zlepšit životosprávu, správnou fyzickou aktivitu apod.

Zdroj: pknewshop.cz/zdra­vi/?pro-zdrave-srdce-a-cevy,29

pokes

Chtěla bych upozornit, že spray a krém Liváriz není v žádném případě na křečové žíly , ale na ty „potvůrky“ červené žilky známé jako metličky na nohou, hlavně tam, kde jsou viditelné, že? Riskla jsem to a jsem nadmíru spokojena !!!!!! Efekt již po prvním použití. Je třeba říci, že mám na pravé noze na vnitřní straně u kolen jedno velké hnízdo. Tedy měla jsem. Podotýkám, že jsem aplikovala pouze 2×. Viditelný efekt je úžasný. Co bude dál, nevím. Hana