Avatar uživatele
erava

krém LIVÁRIZ údajně na křečové žíly. máte někdo zkušenost pozitivní?zaplat za 100ml balení a výsedek vůbec žádný.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4706 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Pecudka

Co pomůže zaručeně je operace, dělají ji velmi šetrně, druhý den po operaci se může pohodlně chodit a rekonvalescence je také asi jen 14 dnů. Mohu vřele doporučit. Zajdi si v místě bydliště do cévní poradny a tam ti řeknou jak nejlépe postupovat v léčení.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Hlada

Je to obchod s vírou, placebo na první pohled. Jak je vidět, tyto obchody pořád ještě úspěšně fungují. Za to ale nemůžou výrobci nebo obchodníci.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
BandiOl

Žádný krém Vám křečové žíly nespraví. Problém není vně ale vevnitř. Částečně Vám problém mohou zmírnit přípravky na bázi carnitinu, nebo některé bylinkové přípravky. V dnešní době se křečové žíly řeší operativně. Je to poměrně rychlá záležitost. Pak je vhodné zlepšit životosprávu, správnou fyzickou aktivitu apod.

Zdroj: pknewshop.cz/zdra­vi/?pro-zdrave-srdce-a-cevy,29

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
pokes

Chtěla bych upozornit, že spray a krém Liváriz není v žádném případě na křečové žíly , ale na ty „potvůrky“ červené žilky známé jako metličky na nohou, hlavně tam, kde jsou viditelné, že? Riskla jsem to a jsem nadmíru spokojena !!!!!! Efekt již po prvním použití. Je třeba říci, že mám na pravé noze na vnitřní straně u kolen jedno velké hnízdo. Tedy měla jsem. Podotýkám, že jsem aplikovala pouze 2×. Viditelný efekt je úžasný. Co bude dál, nevím. Hana

před 2798 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví