Matty.98

Křečka nebo Králíka?

Nejlepší odpověď
arygnoc

Srstku na Vás …

to vám těch zvířat není líto?
kupte radši dětem nějaké pohádky a před spaním jim čtěte.

Další odpovědi
anonym

Raději králíka,měl jsem ho k obědu.Mňam.

Zdroj: naše kuchyň

SajmonModer

Kočičku.

L.Knize

Potkana, je chytřejší.Jinak pro děti na mazlení je lepší králík.Je větší a klidnější.

Terryle

Křeček toho zase míň sežere a dělá menší bobky. A myslím, že mu bude stačit i menší klec… Ale zase se blbě loví, když uteče.
Ale je to na tobě, co se ti líbí :)

dougie

měli jsme králíka a máme křečka..z mojí zkušenosti je lepší králík.Křeček přes den spí a večer dělá rachot a králík je vhodný pouze v případě že ho necháte několikrát denně proběhnout jinak bude kousat mříže klece.