Krejcík

Křeček „mňouká“ ve spánku, je nemocný?

Zdravím, dnes jsem si všiml že pokaždé když křeček spí (děje se to poprvé dnes) tak po asi 20 minutách, vždycky je to jindy, já nevím.. prostě ve spánku začne „mňoukat“, je to takovej zvuk jako když pes prosí (ne doslova), nevím k čemu to mám přirovnat, přijde mi že to dělá hlavně při výdechu. Je možné že se mu třeba něco zdá? Nebo je nemocný? Ale přitom když ho vzbudím tak normálně běhá, jí, pije, leze po kleci i po zemi, nic divného na něm nevidím. Na veterináře to nevidím, ale je to takovej trošku nešťastnej zvuk tak mám strach. Díky předem :)

Nejlepší odpověď
bolak

chronická mňoukitýda, s tím nic neuděláš
k veterináři s tím raději něchoď, to je jak kdybys šel na kožní že ti roste vlas nakřivo..

Další odpovědi
Lucijej

Já bych řekla, že si jenom povídá ze spánku :o) naše pejska zase bučí ze spaní.

hanny 2

Neboj,můj jorkšírek když spinká,tak někdy chrápe nebo roztomile vrní a někdy ty zvuky jdou taky přirovnat k mňoukání ...... určitě se mu něco pěknýho zdá.....pokud papá,pije,kaká a čůrá,běhá a tváří se spokojeně – není čeho se obávat!