Avatar uživatele
namuunaa

krcni mandlee

prosiim ptam se kolik se plati za vyndani krcnii mandlii ja o tom nic nwm tak jestlibyste mohli napsat jestli to boli atd… predem dekujji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě
Zajímavá 0 před 4235 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
bolak

cena

Laserem 15–20 tisíc. A jestli to bolí, třeba bráchovi mandle trhali a mě to nebolelo vůbec, takže asi jak u koho.

PS:Pěkná anketa, člověk má z čeho vybírat.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

cena

Nechápu proč otázku pokládáš formou ankety! Já jakomalá neustále bylanemocná, v první třídě jsem víc marodila než chodila do školy a tak prvních pár dní prvních prázdnin, po ukončení první třídy jsem prožila v nemocnici. „Trhali“ mi mandle. Neplatili jsme na místě nic, to byl zákrok v rámci tzv. bezplatného zdravotnictví, který jsme platili tak jako je tomu dnes srážkami ze mzdy. Nebolelo to, dělalo se to v sedě, lokální anestézií, s miskou pod bradou. Lékař měl takové kleštičky, prostě to jen křuplo a v misce se objevila taková švestka a za chvíli druhá. Později mě trochu bolelo v krku, ale na to jsem byla zvyklá z věčných angín atd. takže nic nového. Rodiče mi nosili zmzliny a za pár dní jsem byla doma a od té doby jsem už nikdy nebyla nemocná s angínou a bolestí v krku.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

cena

Mé mandle musely před lety „za každou cenu“ ven a bylo to tehdy bezplatné.
Dostala jsem narkózu a probudila se až po zákroku. Trochu to obtěžovalo, ale nebolelo (a pacientky na pokoji si stěžovaly, že po operaci mandlí mám být přece celá bolavá a nemám pořád kecat). Nejbáječnější byl studený koktejl a zmrzlina, které jsem po operaci dostávala.
Jak konstatoval bolak – toto je hodně zvláštní anketa. Ještě že jsi sem tentokrát nedala „jinou možnost“ – nechala bych Ti za to vyoperovat slepé střevo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ferda9

cena

Ja co
i mislim 3 až 5 tišíc KČ a nepolí to protože ti davaj uspávačku a pak nic necítiš a probudíš se zdrává bez mandlí

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví