Nikkol

Krásný první jarní den všem 🙂

Nejlepší odpověď
anonym

Díky!Já na to úplně zapoměla! Včera bylo Josefa-to jsem nezapoměla,takže po včerejší návštěvě u jednoho takového jména jsem dnes nějaká pomalejší.Za chvíli vyrážím s nějakým psiskem ven…:D

Další odpovědi
aramah

A já myslela, až zítra,no asi bych neměla tolik myslet :)))

Ale také všem přeji krásné jaro :)))

Damiana

Děkuji a přeji také všem, aby se jim (nejen) první jarní den vydařil podle jejich gusta!
Když jsem se dnes probudila to toho nádherného dne, sluníčko báječně svítilo, ptactvo pělo ostošest a ta nenapodobitelná vůně jara mě hned zašimrala v nose (pesimisté jí říkají alergie:-) Konečně je to tady, se vší parádou!

hanulka11

Díky Nikkol, tobě i všem koho sem dovedou jejich kroky také přeji dny plné sluníčka ,pohody , porozumnění a lásky.Usmějme se na lidi kolem sebe a svět bude pěkný i pro ty mračouny.

Drap

Díky a tobě taky

WeeBear

Aramah, nebyla jste jediná, kdo si to myslel. Sice jsem předem věděla, že je to dneska, ale když jsem dneska ráno vstala, tak jsem si řekla „A zítra už je jaro“. Nakonec mě pohotově informoval o mé ospalosti diář. 🙂
Krásné ráno i všem ostatním tady. Doufám, že je u vás 1. jarní den stejně slunečný a krásný, jako u nás! 🙂

jendahun

Taky děkuji a přeji všem krásné jaro.Dnes jsem se flákal v práci a vyhříval se na slunci.Zase jsem dožil jedno jaro…Astronomicky byl první jarní den dnes,ale pocitově byl pro mne v sobotu.Nefoukal vítr a létali motýli – první letošní bělásci.Dnes jsem neviděl ani jednoho.Asi chudáci pomrzli v tom ranním mrazíku.