Damiana

„Krásní“ lidé, hloupé nápady…

http://ona.id­nes.cz/sdruze­ni-pro-krasne-lidi-rozjelo-banku-spermii-a-vajicek-pe0-/vztahy-sex.aspx?c=A100727­_144210_zdravi_lf

Znáte tento server?
http://www.be­autifulpeople­.com/en-CZ
Váš názor? Myslíte, že vajíčka a spermie těchto dárců jsou pravá nebo je to také silikon? 🙂

Nejlepší odpověď
anonym

Bohužel ten server znám.Ani nevím jestli je to ještě k smíchu a jen trapné nebo to už zavání něčím,co už tady několikrát bylo.Lidstvo je nepoučitelné…:D

Další odpovědi
aramah

Bez komentáře.....

anonym

Damiano, selekce podle vzhledu je skutečně velmi zavádějící způsob, jak udržet populaci zdravou a splňující určitá kritéria. Ono ani výběr těchto dárců se mi nezdá natolik kvalitní, abych očekávala, že kteříkoliv z nich budou schopni zplodit potomka kvalit, jaké se od nich očekávají. Genetika je zkrátka věda nepoddajná.
No, když chce někdo experimentovat a vydělávat na hlouposti jiných, proč ne. To asi v tomto státě není také zakázaná aktivita. V poslední době mám pocit, že čím větší debilovinu kdo vymyslí, tím na ni dokáže utáhnout více důvěřivých a naivních lidí.
Mají tam taky vajíčka za 5 kaček?

lukas.zmizik

To je asi pro ně jediná možnost jak „nevyhynout“

Když si takového krásného muže představím, jak štípe dříví, nebo jak krásná žena dělá k snídani hemenex, běhá mi mráz po zádech…

briketka10

ten server neznám, ale někde jsem četla, když krásní, dokonalí a inteligentní lidé splodí potomka, tak většinou krásou a inteligencí neoplývá :DD
ta vajíčka se spermiemi by měla být pravá ne ??

kapka

Damiano, mně tohle vrtalo hlavou už někdy před dvěma rokama. Koukněte na moji odpověď zde
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jste-krasna-krasny
můj názor Vám bude pak jasný.
Rozklikněte si nejdřív ten odkaz v odpovědi.

Myslela jsem, že tu odpověď už snad ani nenajdu, ale dnes mě tak rozesmíváte, že jsem si s tím dala tu práci. 🙂

terry

Je to indivindy.
Znám jednoho šikovného doktora, za manželku má letušku (moc pěkný pár) a děti mají hezké a milé.
Blbci to nejsou 🙂.