Kralove a kralovny

Kdo byl nas prvni a posledni kral,a ktera kralovna mela 16 deti?

Nejlepší odpověď
quentos

první otázku nechám na odborníky přes historii; 16 dětí měla Marie Terezie.

Další odpovědi
ten který je

První český král byl Vratislav II a poslední král byl Karel I který byl korunován r.1916.Tento panovník zemřel v r.1922 na tzv.španělskou chřipku.

Vicki

Ryze Češští panovníci byli určitě Přemyslovci.První byl Vratislav II a poslední Václav III,který byl zavražděn.Pak už vládli cizinci.